Dotace 2023

Národní sportovní agentura

Finance, které náš sbor získal z dotačního programu Rozvoj a podpora sportu – Můj klub 2023, byly použity na pořízení nového materiálního vybavení pro družstva mládeže a dorostu.

V roce 2023 se mladí hasiči ve věku od 5 do 15 let zúčastnili soutěží v Opavské lize a také postupových kol. Dorostenecký tým si odběhl soutěže v Opavské lize Autobond group. Jednotlivci se také vrhli do běhů na 60 m a 100 m přes překážky.

Vždy od ledna do dubna a následně od října do prosince mladší žáci společně s dorostenci trénují v místní tělocvičně základní školy. Tréninky probíhaly na hřišti od prvních dubnových slunečních paprsků až do října. Svou kondičku zlepšují i o letních prázdninách. Při trénování používáme materiální vybavení zakoupené z tohoto dotačního programu. Děti se také přihlásily na plnění odznaku odborností.

Dotační prostředky byly využity na úhradu těchto věcí: Stan 6´3 m, který využijeme na závodech a jiných akcích, běžecké tretry s obalem a hřeby, kožené opasky, rozdělovač na PÚ, časomíra na štafety.

Celkově využitelné náklady 86.016.- Kč.