Dotace Moravskoslezského kraje 2023

Sbor dobrovolných hasičů Bolatice získal v roce 2023 dotaci od Moravskoslezského kraje z Dotačního programu na podporu sborů dobrovolných hasičů. Celkové náklady na projekt byly 108 618,97 Kč, Moravskoslezský kraj nám přispěl částkou 80 000 Kč, rozdíl tedy 28 618,97 Kč byl hrazen z vlastních zdrojů našeho sboru. Dotace ve výši 77,22% z celkově skutečných vynaložených uznatelných nákladů na realizaci projektu "Přívěsný vozík pro usnadnění mobility sportovního materiálu".

Dotace byla použita na nákup materiálního vybavení – Přívěsný vozík pro hasiče, Sada TRIKOLORA LIGHT na 100 m překážek - 2 sady, Spojka ROTT pevná - 2 kusy, Proudnice ROT bez plechu - 2 kusy, Flammenflex-G Ultra 10M 75/52 KS POJ, Sportovní rozdělovač pro 60/100m překážek, model 2021, Proudnice KLIMEŠ K - s křížkem a spojkou - 2 kusy.

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za poskytnutí dotace, která zkvalitní soutěže mladých hasičů, kteří jsou pro nás budoucností ve sportu.